O nás                                                                     

ATRIUS je súkromná firma, ktorá je založená majiteľom Ing. Ľuboslavom Blažekom a poskytuje od roku 1999 svoje služby stavebným spoločnostiam i  konečným zákazníkom. Súčasťou obchodnej politiky je úzka spolupráca so stavebnými firmami a architektmi. Od roku 2006 do roku 2012 pôsobila ako ATRIUMSTAV s.r.o. s pobočkami v Bratislave , Košiciach a Zvolene. Od roku 2012 je opäť majitelom firmy Atrius  Ing. Ľuboslav Blažek až do súčasnosti.

         Firma  je zameraná na predaj širokého spektra laminátových, drevených a vinylových podláh s doplnkami, odborné poradenstvo a kvalitný montážny servis. V rámci ďalších interiérových produktov ponúka ATRIUS interiérové dvere a zárubne, ako aj široký sortiment bezpečnostných, alebo protipožiarnych dverí  a samozrejme dodávku vstavaných skríň na mieru a atypový nábytok .

                                                                                   

        Svoju činnosť sme realizovali cez  vlastnú malobchodnú prevádzku v Košiciach na Južnej triede 29,  od roku 1999 do 2014. Následne sme sa presťahovali do väčších maloobchodných priestorov na adresu Južná trieda 82, neďaleko KATASTRÁLNEHO ÚRADU kde sme aj v súčastnosti.

        Nakoľko filozofiou firmy je spokojný zákazník, s maximálnym dôrazom na kvalitu, všetci z pracovného tímu Atrius absolvujú niekoľkokrát ročne interné preskúšanie technologického postupu a odbornej spôsobilosti realizácie v danom odbore.                                                                                                                                                        

 

 

 

 

 

 

 

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.